Vlak R 1103 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 6.02 | IV | |||
Vyškov na Moravě | 6.37 | 6.40 | 3 | ||
Kojetín | 7.05 | 7.06 | 3 | ||
Přerov | 7.19 | 7.22 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 7.40 | 7.42 | 3/1 | ||
Suchdol nad Odrou | 7.55 | 7.57 | 3 | ||
Studénka | 8.04 | 8.05 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 8.15 | 8.17 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 8.23 | 8.26 | |||
Bohumín | 8.32 | 3 |
;
dopravce RegioJet, a.s.; ; ; ; ; ; ; ; ; Suchdol nad Odrou – Bohumín platí také jízdní doklady ODIS; Nezamyslice – Hranice na Moravě platí také jízdní doklady IDSOK; Brno hl.n. – Nezamyslice platí také jízdní doklady IDS JMK
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy