Vlak RJ 1017 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.50 | 2 severní část | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.43 | 18.44 | 4 | ||
Česká Třebová | 19.18 | 19.19 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 19.40 | 19.41 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.03 | 20.05 | II | ||
Hranice na Moravě | 20.35 | 20.36 | 3/1 | ||
Ostrava-Svinov | 21.02 | 21.04 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 21.10 | 21.11 | frýdlantské II/1 | ||
Ostrava-Stodolní | 21.14 | 21.16 | |||
Havířov | 21.30 | 21.31 | 1 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 21.47 | 21.48 | 3 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 21.55 | 21.56 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 22.00 | 22.01 | 2 | ||
Návsí (Nawsie) | 22.07 | 2/4 |
; nejede 24., 31.XII.;
dopravce RegioJet, a.s.; ; ; ; ; ; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster