Vlak LE 1253 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.08 | 1B/1 | |||
Praha-Libeň | 10.14 | 10.15 | 3 | ||
Kolín | 10.45 | 10.46 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.04 | 11.05 | 4 | ||
Ústí nad Orlicí | 11.31 | 11.32 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě | 12.00 | 12.01 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 12.21 | 12.23 | II | ||
Přerov | 12.39 | 12.43 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 12.59 | 13.00 | 3/1 | ||
Suchdol nad Odrou | 13.12 | 13.13 | 3 | ||
Studénka | 13.19 | 13.20 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 13.28 | 13.30 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 13.36 | 13.38 | |||
Bohumín | 13.44 | 13.56 | 3 | ||
Karviná hlavní nádraží | 14.06 | 1 |
; Bohumín-Karviná hl.n. jede v a ;
dopravce Leo Express s.r.o.; ; ; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci