Vlak Os 8121 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 15.20 | II | |||
České Budějovice jižní zastávka | 15.23 | 15.24 | |||
Boršov nad Vltavou | 15.28 | 15.31 | 2 | ||
Černý Dub | 15.35 | 15.35 | |||
Hradce | 15.38 | 15.38 | |||
Vrábče | 15.40 | 15.40 | |||
Křemže | 15.44 | 15.45 | 2 | ||
Holubov | 15.47 | 15.47 | |||
Třísov | 15.50 | 15.50 | |||
Plešovice | 15.54 | 15.54 | |||
Zlatá Koruna | 15.57 | 15.58 | 3 | ||
Přísečná | 16.02 | 16.02 | |||
Domoradice | 16.04 | 16.04 | |||
Český Krumlov | 16.06 | 16.07 | |||
Kájov | 16.15 |
jede v ;
; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci