Vlak Os 18025 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prachatice | 14.44 | 2 | |||
Husinec | 14.49 | 14.49 | |||
Strunkovice nad Blanicí | 14.56 | 14.57 | 3 | ||
Blanice | 15.00 | 15.00 | |||
Bavorov | 15.05 | 15.08 | 3 | ||
Svinětice | 15.11 | 15.11 | |||
Pražák | 15.16 | 15.16 | |||
Vodňany | 15.20 | 15.21 | 3 | ||
Číčenice | 15.27 | 1 |
Prachatice-Vodňany jede v ;
; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök