Vlak Os 18022 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 14.48 | 1/1 | |||
Vodňany | 14.54 | 14.55 | 2 | ||
Pražák | 14.59 | 14.59 | |||
Svinětice | 15.03 | 15.03 | |||
Bavorov | 15.06 | 15.09 | 2 | ||
Blanice | 15.15 | 15.15 | |||
Strunkovice nad Blanicí | 15.18 | 15.19 | 2 | ||
Husinec | 15.25 | 15.25 | |||
Prachatice | 15.32 | 2 |
Vodňany-Prachatice jede v ;
; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster