Os 6716 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 17.00 | 4 | |||
Chrášťany | 17.11 | 17.12 | 2 | ||
Hořesedly | 17.16 | 17.16 | |||
Svojetín | 17.21 | 17.23 | 1 | ||
Kounov | 17.28 | 17.28 | |||
Mutějovice | 17.32 | 17.33 | 2 | ||
Domoušice | 17.38 | 17.39 | 3 | ||
Solopysky | 17.44 | 17.44 | |||
Konětopy | 17.47 | 17.47 | |||
Hřivice | 17.49 | 17.59 | 2 | ||
Touchovice u Loun | 18.02 | 18.02 | |||
Opočno u Loun | 18.04 | 18.04 | |||
Jimlín | 18.06 | 18.06 | |||
Louny město | 18.13 | 18.13 | |||
Louny střed | 18.14 | 18.14 | |||
Louny | 18.17 | 18.21 | 3 | ||
Dobroměřice | 18.24 | 18.24 | |||
Lenešice | 18.26 | 18.27 | 3 | ||
Břvany | 18.32 | 18.33 | 2 | ||
Bečov u Mostu | 18.39 | 18.39 | 2 | ||
Obrnice | 18.46 | 18.46 | |||
Most | 18.51 | 18.57 | 2 | ||
Most-Kopisty | 19.03 | 19.03 | |||
Most-Minerva | 19.06 | 19.06 | |||
Litvínov město | 19.11 | 19.11 | |||
Louka u Litvínova | 19.13 | 19.13 | |||
Lom u Mostu zastávka | 19.16 | 19.16 | |||
Osek město | 19.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci