Os 6707 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 10.29 | 3 | |||
Lom u Mostu zastávka | 10.35 | 10.35 | |||
Louka u Litvínova | 10.37 | 10.37 | |||
Litvínov město | 10.39 | 10.39 | |||
Most-Minerva | 10.44 | 10.44 | |||
Most-Kopisty | 10.48 | 10.48 | |||
Most | 10.55 | 11.02 | 2 | ||
Obrnice | 11.06 | 11.06 | |||
Bečov u Mostu | 11.13 | 11.14 | 2 | ||
Břvany | 11.20 | 11.20 | 2 | ||
Lenešice | 11.26 | 11.27 | 3 | ||
Dobroměřice | 11.30 | 11.30 | |||
Louny | 11.33 | 11.37 | 3 | ||
Louny střed | 11.39 | 11.39 | |||
Louny město | 11.41 | 11.41 | |||
Jimlín | 11.47 | 11.47 | |||
Opočno u Loun | 11.50 | 11.50 | |||
Touchovice u Loun | 11.52 | 11.52 | |||
Hřivice | 11.54 | 11.55 | 3 | ||
Konětopy | 11.58 | 11.58 | |||
Solopysky | 12.01 | 12.01 | |||
Domoušice | 12.06 | 12.07 | 3 | ||
Mutějovice | 12.12 | 12.13 | 2 | ||
Kounov | 12.17 | 12.17 | |||
Svojetín | 12.22 | 12.23 | 2 | ||
Hořesedly | 12.28 | 12.28 | |||
Chrášťany | 12.32 | 12.33 | 2 | ||
Rakovník | 12.45 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster