Os 9660 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.12 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 21.16 | 21.16 | |||
Praha-Podbaba | 21.19 | 21.19 | |||
Praha-Sedlec | 21.22 | 21.22 | |||
Roztoky u Prahy | 21.26 | 21.26 | |||
Roztoky-Žalov | 21.29 | 21.29 | |||
Úholičky | 21.31 | 21.31 | |||
Řež | 21.33 | 21.33 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 21.35 | 21.35 | |||
Libčice nad Vltavou | 21.37 | 21.37 | |||
Dolany nad Vltavou | 21.40 | 21.40 | |||
Kralupy nad Vltavou | 21.45 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci