Os 9508 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 11.46 | I./1 | |||
Praha-Vysočany | 11.53 | 11.54 | 2 | ||
Praha-Satalice | 12.03 | 12.04 | 2 | ||
Praha-Kbely | 12.07 | 12.07 | |||
Praha-Čakovice | 12.11 | 12.12 | 2 | ||
Hovorčovice | 12.16 | 12.16 | |||
Měšice u Prahy | 12.20 | 12.20 | 1 | ||
Zlonín | 12.22 | 12.22 | |||
Kojetice u Prahy | 12.25 | 12.25 | |||
Neratovice sídliště | 12.28 | 12.28 | |||
Neratovice | 12.31 | 12.32 | 3 | ||
Tišice | 12.35 | 12.35 | |||
Všetaty | 12.39 | 12.43 | 2/2 | ||
Byšice | 12.46 | 12.47 | 2 | ||
Kojovice | 12.51 | 12.51 | |||
Košátky | 12.53 | 12.53 | |||
Kropáčova Vrutice | 12.56 | 12.58 | 2 | ||
Zdětín u Chotětova | 13.04 | 13.04 | |||
Chotětov | 13.08 | 13.09 | 3 | ||
Krnsko | 13.15 | 13.15 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 13.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök