Os 9417 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 13.20 | I./1 | |||
Praha-Vysočany | 13.27 | 13.28 | 1 | ||
Praha-Horní Počernice | 13.35 | 13.36 | 1/3 | ||
Zeleneč | 13.40 | 13.40 | |||
Mstětice | 13.43 | 13.43 | |||
Čelákovice | 13.49 | 13.50 | 2 | ||
Čelákovice-Jiřina | 13.52 | 13.52 | |||
Lysá nad Labem | 14.00 | 14.01 | 2 | ||
Milovice | 14.07 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök