Os 9320 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 7.52 | 2 | |||
Kolín zastávka | 7.54 | 7.55 | |||
Nová Ves u Kolína | 7.58 | 7.58 | |||
Velim | 8.01 | 8.01 | 1/1 | ||
Cerhenice | 8.04 | 8.04 | |||
Pečky | 8.08 | 8.13 | 1/1 | ||
Tatce | 8.16 | 8.16 | |||
Poříčany | 8.20 | 8.21 | 2 | ||
Klučov | 8.23 | 8.23 | |||
Český Brod | 8.27 | 8.28 | 3 | ||
Rostoklaty | 8.32 | 8.32 | |||
Tuklaty | 8.35 | 8.35 | |||
Úvaly | 8.38 | 8.39 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 8.42 | 8.42 | |||
Praha-Běchovice střed | 8.45 | 8.45 | |||
Praha-Běchovice | 8.47 | 8.48 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 8.50 | 8.50 | |||
Praha-Kyje | 8.53 | 8.53 | |||
Praha-Libeň | 8.57 | 8.58 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 9.04 | II./3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci