Os 8847 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.19 | 2 | |||
Srbsko | 14.24 | 14.24 | |||
Karlštejn | 14.27 | 14.27 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 14.31 | 14.31 | 1/4 | ||
Řevnice | 14.34 | 14.35 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 14.38 | 14.38 | 1/3 | ||
Všenory | 14.40 | 14.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 14.43 | 14.44 | |||
Černošice | 14.46 | 14.46 | |||
Praha-Radotín | 14.50 | 14.51 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 14.55 | 14.55 | |||
Praha-Smíchov | 15.04 | 15.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.13 | 15.17 | 3 severní část | ||
Praha-Libeň | 15.23 | 15.24 | 3 | ||
Praha-Kyje | 15.27 | 15.27 | |||
Praha-Dolní Počernice | 15.29 | 15.29 | |||
Praha-Běchovice | 15.32 | 15.33 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 15.34 | 15.34 | |||
Praha-Klánovice | 15.37 | 15.37 | |||
Úvaly | 15.42 | 15.45 | 1 vpravo | ||
Tuklaty | 15.48 | 15.48 | |||
Rostoklaty | 15.51 | 15.51 | |||
Český Brod | 15.55 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök