Os 8838 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.51 | 2 jižní část | |||
Praha-Smíchov | 12.57 | 12.58 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 13.05 | 13.05 | |||
Praha-Radotín | 13.09 | 13.09 | 2 | ||
Černošice | 13.14 | 13.14 | |||
Černošice-Mokropsy | 13.16 | 13.17 | |||
Všenory | 13.19 | 13.20 | |||
Dobřichovice | 13.22 | 13.22 | 2 | ||
Řevnice | 13.25 | 13.26 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 13.28 | 13.29 | 2 | ||
Karlštejn | 13.32 | 13.33 | 1/2 | ||
Srbsko | 13.36 | 13.36 | |||
Beroun | 13.41 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia