Os 8836 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.21 | 2 jižní část | |||
Praha-Smíchov | 12.27 | 12.28 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 12.35 | 12.35 | |||
Praha-Radotín | 12.39 | 12.39 | 2 | ||
Černošice | 12.44 | 12.44 | |||
Černošice-Mokropsy | 12.46 | 12.47 | |||
Všenory | 12.49 | 12.50 | |||
Dobřichovice | 12.52 | 12.52 | 2 | ||
Řevnice | 12.55 | 12.56 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 12.58 | 12.59 | 2 | ||
Karlštejn | 13.02 | 13.03 | 1/2 | ||
Srbsko | 13.06 | 13.06 | |||
Beroun | 13.11 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci