R 876 „Svitava“ | |
Řazení vlaku: 661 + 662 + 064 + 662 + 660 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 3.18 | II | |||
Blansko | 3.37 | 3.37 | 1/2 | ||
Svitavy | 4.07 | 4.08 | 3 | ||
Česká Třebová | 4.18 | 4.19 | 3 | ||
Ústí nad Orlicí | 4.27 | 4.28 | 2 | ||
Choceň | 4.39 | 4.40 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 4.57 | 5.00 | 3 | ||
Přelouč | 5.09 | 5.10 | 2 | ||
Kolín | 5.24 | 5.26 | 3 | ||
Praha-Libeň | 5.55 | 5.56 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 6.02 | 6.02 | 1 jižní část/1 | ||
Praha-Smíchov | 6.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci