Vlak Os 8709 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 7.43 | 2 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 7.48 | 7.48 | |||
Frahelž | 7.52 | 7.52 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 7.55 | 7.56 | 2 | ||
Lužnice | 8.00 | 8.00 | |||
Třeboň | 8.05 | 8.09 | 2 | ||
Třeboň lázně | 8.11 | 8.11 | |||
Majdalena zastávka | 8.19 | 8.19 | |||
Majdalena | 8.21 | 8.22 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 8.27 | 8.28 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 8.30 | 8.30 | |||
Hrdlořezy | 8.32 | 8.32 | |||
Dvory nad Lužnicí | 8.35 | 8.35 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 8.40 | 8.41 | 1 | ||
České Velenice | 8.47 | 3 |
jede v a do 27.VI. a od 4.IX. a 23. – 31.XII., 29.I., 1.IV., 27. – 29.X., od 1.VII. do 31.VIII. jede denně;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia