Os 8537 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladějov v Čechách | 20.34 | 2 | |||
Malechovice | 20.39 | 20.39 | |||
Libošovice | 20.43 | 20.43 | |||
Sobotka | 20.47 | 20.49 | 2 | ||
Dolní Bousov | 20.55 | 20.57 | 4 | ||
Rohatsko | 21.00 | 21.00 | |||
Bechov | 21.03 | 21.03 | |||
Dlouhá Lhota | 21.08 | 21.08 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 21.12 | 21.12 | |||
Kolomuty | 21.16 | 21.16 | |||
Řepov | 21.19 | 21.19 | |||
Mladá Boleslav město | 21.23 | 21.28 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 21.34 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster