Os 8426 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 10.08 | 1/1 | |||
Nasavrky | 10.13 | 10.13 | |||
Balkova Lhota | 10.17 | 10.18 | 3 | ||
Meziříčí | 10.19 | 10.19 | |||
Padařov | 10.23 | 10.23 | |||
Božejovice | 10.26 | 10.28 | 2 | ||
Sepekov | 10.34 | 10.34 | |||
Milevsko | 10.38 | 10.40 | 3 | ||
Líšnice | 10.43 | 10.43 | |||
Branice | 10.47 | 10.54 | 3 | ||
Stehlovice | 10.56 | 10.56 | |||
Jetětice | 10.59 | 10.59 | |||
Červená nad Vltavou | 11.02 | 11.02 | |||
Vlastec | 11.08 | 11.08 | |||
Záhoří | 11.13 | 11.13 | 3 | ||
Vrcovice | 11.17 | 11.17 | |||
Písek město | 11.21 | 11.21 | 2 | ||
Písek jih | 11.24 | 11.24 | |||
Písek | 11.27 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster