Os 8425 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Písek | 8.20 | 3 | |||
Písek jih | 8.22 | 8.22 | |||
Písek město | 8.25 | 8.25 | 2 | ||
Vrcovice | 8.29 | 8.29 | |||
Záhoří | 8.33 | 8.33 | 3 | ||
Vlastec | 8.38 | 8.38 | |||
Červená nad Vltavou | 8.43 | 8.43 | |||
Jetětice | 8.46 | 8.46 | |||
Stehlovice | 8.49 | 8.49 | |||
Branice | 8.52 | 8.55 | 3 | ||
Líšnice | 8.58 | 8.58 | |||
Milevsko | 9.02 | 9.11 | 3 | ||
Sepekov | 9.14 | 9.14 | |||
Božejovice | 9.21 | 9.24 | 2 | ||
Padařov | 9.27 | 9.27 | |||
Meziříčí | 9.31 | 9.31 | |||
Balkova Lhota | 9.33 | 9.33 | 3 | ||
Nasavrky | 9.37 | 9.37 | |||
Tábor | 9.42 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci