Os 8407 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ražice | 11.21 | 3 | |||
Putim | 11.25 | 11.25 | 3 | ||
Písek | 11.30 | 11.31 | 2 | ||
Písek jih | 11.33 | 11.33 | |||
Písek město | 11.36 | 11.36 | 2 | ||
Vrcovice | 11.40 | 11.40 | |||
Záhoří | 11.44 | 11.44 | 3 | ||
Vlastec | 11.49 | 11.49 | 2 | ||
Červená nad Vltavou | 11.55 | 11.56 | 3 | ||
Jetětice | 11.59 | 11.59 | |||
Stehlovice | 12.02 | 12.02 | |||
Branice | 12.04 | 12.05 | 3 | ||
Líšnice | 12.09 | 12.09 | |||
Milevsko | 12.12 | 12.14 | 3 | ||
Sepekov | 12.18 | 12.18 | |||
Božejovice | 12.24 | 12.25 | 2 | ||
Padařov | 12.29 | 12.29 | |||
Meziříčí | 12.33 | 12.33 | |||
Balkova Lhota | 12.34 | 12.35 | 3 | ||
Nasavrky | 12.39 | 12.39 | |||
Tábor | 12.44 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci