Vlak Os 8278 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 18.05 | 3/4 | |||
Chotoviny | 18.13 | 18.14 | 2 | ||
Sudoměřice u Tábora | 18.18 | 18.18 | |||
Mezno | 18.23 | 18.23 | |||
Střezimíř | 18.28 | 18.29 | 2 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 18.32 | 18.32 | |||
Ješetice | 18.35 | 18.36 | 2 | ||
Heřmaničky | 18.41 | 18.42 | 3 | ||
Votice | 18.48 | 18.48 | |||
Olbramovice | 18.52 | 18.52 | 1/2 | ||
Tomice | 18.56 | 18.56 | |||
Bystřice u Benešova | 19.01 | 19.01 | |||
Benešov u Prahy | 19.08 | 2 |
jede v a ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci