Vlak Os 8262 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 7.05 | 3/4 | |||
Chotoviny | 7.13 | 7.14 | 2 | ||
Sudoměřice u Tábora | 7.18 | 7.18 | |||
Mezno | 7.23 | 7.23 | |||
Střezimíř | 7.28 | 7.28 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 7.31 | 7.31 | |||
Ješetice | 7.34 | 7.35 | 2 | ||
Heřmaničky | 7.41 | 7.42 | 3 | ||
Votice | 7.48 | 7.48 | |||
Olbramovice | 7.52 | 7.52 | 1/2 | ||
Tomice | 7.56 | 7.56 | |||
Bystřice u Benešova | 8.01 | 8.01 | |||
Benešov u Prahy | 8.08 | 2 |
jede v ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök