Vlak Os 7715 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.00 | 1 | |||
Beroun-Závodí | 14.02 | 14.03 | 1/2 | ||
Hýskov | 14.07 | 14.08 | 2 | ||
Nižbor | 14.12 | 14.13 | 2 | ||
Žloukovice | 14.17 | 14.17 | |||
Račice nad Berounkou | 14.20 | 14.20 | |||
Zbečno | 14.23 | 14.26 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 14.29 | 14.29 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 14.35 | 14.35 | 2 | ||
Křivoklát | 14.38 | 14.38 | |||
Městečko u Křivoklátu | 14.40 | 14.40 | |||
Pustověty | 14.44 | 14.44 | |||
Lašovice | 14.47 | 14.48 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 14.51 | 14.51 | |||
Rakovník | 14.56 | 4 |
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster