Vlak Os 7708 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 9.50 | 4 | |||
Chlum u Rakovníka | 9.54 | 9.54 | |||
Lašovice | 9.57 | 10.00 | 2 | ||
Pustověty | 10.03 | 10.03 | |||
Městečko u Křivoklátu | 10.07 | 10.07 | |||
Křivoklát | 10.10 | 10.10 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 10.12 | 10.13 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 10.18 | 10.18 | |||
Zbečno | 10.22 | 10.22 | 2 | ||
Račice nad Berounkou | 10.25 | 10.25 | |||
Žloukovice | 10.29 | 10.29 | |||
Nižbor | 10.33 | 10.33 | 2 | ||
Hýskov | 10.37 | 10.38 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 10.42 | 10.43 | 1/2 | ||
Beroun | 10.46 | 1 |
jede v ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster