R 761 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBmz235 + Bbdgmee236 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 9.30 | 2 | |||
Švihov u Klatov | 9.39 | 9.40 | 2 | ||
Přeštice | 9.50 | 9.51 | 2 | ||
Chlumčany u Dobřan | 9.58 | 9.59 | 2 | ||
Dobřany | 10.04 | 10.05 | 3 | ||
Plzeň zastávka | 10.16 | 10.17 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 10.19 | 10.22 | 2 | ||
Rokycany | 10.32 | 10.33 | 3 | ||
Kařez | 10.43 | 10.44 | |||
Hořovice | 10.51 | 10.52 | 2 | ||
Zdice | 10.58 | 10.59 | 2 | ||
Beroun | 11.06 | 11.07 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 11.42 | 11.44 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 11.51 | 4 jižní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci