Os 7029 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 11.45 | 3 | |||
Tršnice | 11.50 | 11.50 | 2 | ||
Nebanice | 11.55 | 11.55 | |||
Kynšperk nad Ohří | 11.58 | 11.58 | 3 | ||
Dasnice | 12.03 | 12.04 | 5 | ||
Hlavno | 12.08 | 12.08 | |||
Citice | 12.10 | 12.10 | 2 | ||
Sokolov | 12.13 | 12.14 | 2 | ||
Královské Poříčí | 12.17 | 12.17 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 12.22 | 12.23 | 2 | ||
Chodov | 12.26 | 12.27 | |||
Karlovy Vary-Dvory | 12.32 | 12.32 | |||
Karlovy Vary | 12.36 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster