..: Trasa vlaku Os 6959 - JŘ 2021 :..
Os 6959
Řazení vlaku: 162_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee265 + Bdmtee266  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ústí nad Labem hlavní nádraží   23.08 2
  Dolní Zálezly  23.15 23.15 
  Prackovice nad Labem  23.18 23.19 1/2
  Litochovice nad Labem  23.21 23.21 
  Malé Žernoseky  23.24 23.24 
  Lovosice město  23.26 23.27 
  Lovosice  23.29 23.30 3
  Lukavec  23.32 23.32 
  Nové Kopisty  23.34 23.34 
  Bohušovice nad Ohří  23.36 23.37 2
  Hrdly  23.39 23.39 
  Oleško  23.41 23.41 
  Hrobce  23.44 23.44 
  Roudnice nad Labem  23.48  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster