..: Trasa vlaku Os 6952 - JŘ 2021 :..
Os 6952
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Roudnice nad Labem   20.02 2
  Hrobce  20.05 20.05 
  Oleško  20.08 20.08 
  Hrdly  20.10 20.10 
  Bohušovice nad Ohří  20.13 20.13 
  Nové Kopisty  20.15 20.15 
  Lukavec  20.17 20.17 
  Lovosice  20.21 20.29 2
  Lovosice město  20.31 20.31 
  Malé Žernoseky  20.34 20.34 
  Litochovice nad Labem  20.37 20.37 
  Prackovice nad Labem  20.40 20.40 
  Dolní Zálezly  20.43 20.43 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  20.52  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy