Os 6941 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt279 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 4.56 | 1 | |||
Vilsnice | 4.59 | 4.59 | |||
Choratice | 5.02 | 5.02 | |||
Dobkovice | 5.04 | 5.04 | |||
Povrly-Roztoky | 5.08 | 5.08 | |||
Povrly | 5.12 | 5.12 | 1/2 | ||
Neštědice | 5.14 | 5.14 | |||
Mojžíř | 5.16 | 5.17 | |||
Neštěmice | 5.19 | 5.19 | |||
Ústí nad Labem sever | 5.21 | 5.22 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.25 | 5.31 | 3 | ||
Dolní Zálezly | 5.38 | 5.38 | |||
Prackovice nad Labem | 5.41 | 5.42 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 5.44 | 5.44 | |||
Malé Žernoseky | 5.47 | 5.47 | |||
Lovosice město | 5.49 | 5.50 | |||
Lovosice | 5.52 | 5.53 | 3 | ||
Bohušovice nad Ohří | 5.57 | 5.57 | 2 | ||
Hrdly | 6.00 | 6.00 | |||
Hrobce | 6.04 | 6.05 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 6.09 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci