..: Trasa vlaku Os 6930 - JŘ 2021 :..
Os 6930
Řazení vlaku: 150.2_n2 + B249 + 3xBee272  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hněvice   5.31 1/2
  Roudnice nad Labem  5.37 5.38 2
  Hrobce  5.41 5.42 1/2
  Hrdly  5.45 5.46 
  Bohušovice nad Ohří  5.48 5.49 1/3
  Nové Kopisty  5.51 5.51 
  Lukavec  5.53 5.54 
  Lovosice  5.57 5.59 2
  Lovosice město  6.01 6.01 
  Malé Žernoseky  6.03 6.04 
  Litochovice nad Labem  6.06 6.07 
  Prackovice nad Labem  6.09 6.09 2
  Dolní Zálezly  6.12 6.13 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  6.20 6.21 3
  Děčín hlavní nádraží  6.36  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správci