R 691 „Labe“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + Aee152 + BDs449 + 5xBee272 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.22 | 3 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.37 | 16.39 | 3 | ||
Lovosice | 16.56 | 16.58 | 3 | ||
Bohušovice nad Ohří | 17.03 | 17.03 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 17.11 | 17.12 | 1/3 | ||
Hněvice | 17.18 | 17.19 | 2 | ||
Kralupy nad Vltavou | 17.38 | 17.40 | |||
Praha-Podbaba | 17.56 | 17.56 | |||
Praha-Holešovice | 18.00 | 18.02 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.11 | 6 severní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia