Os 6913 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 12.04 | 2 | |||
Dolní Zálezly | 12.11 | 12.11 | |||
Prackovice nad Labem | 12.15 | 12.15 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 12.17 | 12.17 | |||
Malé Žernoseky | 12.20 | 12.20 | |||
Lovosice město | 12.22 | 12.22 | |||
Lovosice | 12.26 | 12.27 | 3 | ||
Lukavec | 12.30 | 12.30 | |||
Nové Kopisty | 12.32 | 12.32 | |||
Bohušovice nad Ohří | 12.34 | 12.34 | |||
Hrdly | 12.37 | 12.37 | |||
Oleško | 12.39 | 12.39 | |||
Hrobce | 12.42 | 12.42 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 12.50 | 12.54 | 1/3 | ||
Dobříň | 12.57 | 12.57 | |||
Záluží | 12.59 | 12.59 | |||
Hněvice | 13.02 | 13.03 | 2 | ||
Horní Počaply | 13.07 | 13.07 | |||
Dolní Beřkovice | 13.10 | 13.10 | |||
Cítov | 13.13 | 13.13 | |||
Vraňany | 13.16 | 13.16 | |||
Mlčechvosty | 13.19 | 13.19 | |||
Nové Ouholice | 13.21 | 13.21 | |||
Nelahozeves | 13.23 | 13.23 | |||
Nelahozeves zámek | 13.26 | 13.26 | |||
Kralupy nad Vltavou | 13.31 | 13.42 | 3 | ||
Dolany nad Vltavou | 13.45 | 13.45 | |||
Libčice nad Vltavou | 13.49 | 13.49 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 13.51 | 13.51 | |||
Řež | 13.53 | 13.53 | |||
Úholičky | 13.55 | 13.55 | |||
Roztoky-Žalov | 13.57 | 13.57 | |||
Roztoky u Prahy | 14.01 | 14.01 | |||
Praha-Sedlec | 14.04 | 14.04 | |||
Praha-Podbaba | 14.07 | 14.07 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 14.11 | 14.11 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 14.16 | IV./6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia