Os 6912 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 11.42 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 11.46 | 11.46 | |||
Praha-Podbaba | 11.49 | 11.49 | |||
Praha-Sedlec | 11.52 | 11.52 | |||
Roztoky u Prahy | 11.56 | 11.56 | |||
Roztoky-Žalov | 11.59 | 11.59 | |||
Úholičky | 12.01 | 12.01 | |||
Řež | 12.03 | 12.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 12.05 | 12.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 12.07 | 12.07 | |||
Dolany nad Vltavou | 12.10 | 12.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 12.15 | 12.23 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 12.26 | 12.26 | |||
Nelahozeves | 12.29 | 12.29 | |||
Nové Ouholice | 12.31 | 12.31 | |||
Mlčechvosty | 12.34 | 12.34 | |||
Vraňany | 12.36 | 12.36 | |||
Cítov | 12.40 | 12.40 | |||
Dolní Beřkovice | 12.43 | 12.43 | |||
Horní Počaply | 12.47 | 12.47 | |||
Hněvice | 12.51 | 12.51 | 1/3 | ||
Záluží | 12.54 | 12.54 | |||
Dobříň | 12.57 | 12.57 | |||
Roudnice nad Labem | 13.00 | 13.02 | 2 | ||
Hrobce | 13.05 | 13.05 | |||
Oleško | 13.08 | 13.08 | |||
Hrdly | 13.10 | 13.10 | |||
Bohušovice nad Ohří | 13.13 | 13.13 | |||
Nové Kopisty | 13.15 | 13.15 | |||
Lukavec | 13.17 | 13.17 | |||
Lovosice | 13.21 | 13.29 | 2 | ||
Lovosice město | 13.31 | 13.31 | |||
Malé Žernoseky | 13.34 | 13.34 | |||
Litochovice nad Labem | 13.37 | 13.37 | |||
Prackovice nad Labem | 13.40 | 13.40 | |||
Dolní Zálezly | 13.43 | 13.43 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci