Os 6852 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee265 + Bdmtee266 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.34 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 5.36 | 5.36 | 2 | ||
Bohosudov | 5.47 | 5.47 | 2 | ||
Proboštov | 5.50 | 5.50 | |||
Teplice v Čechách | 5.52 | 5.53 | 2 | ||
Řetenice | 5.56 | 5.57 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 6.01 | 6.01 | |||
Háj u Duchcova | 6.08 | 6.08 | |||
Osek | 6.10 | 6.10 | |||
Lom u Mostu | 6.17 | 6.17 | |||
Louka u Litvínova | 6.21 | 6.21 | 5 | ||
Litvínov | 6.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök