Os 6846 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 22.20 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 22.22 | 22.22 | 2 | ||
Bohosudov | 22.33 | 22.33 | 2 | ||
Proboštov | 22.36 | 22.36 | |||
Teplice v Čechách | 22.39 | 22.40 | 2 | ||
Řetenice | 22.42 | 22.43 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 22.47 | 22.47 | |||
Duchcov | 22.52 | 22.52 | |||
Želénky | 22.55 | 22.55 | |||
Chotějovice | 23.00 | 23.00 | |||
Bílina | 23.03 | 23.04 | 2 | ||
Bílina kyselka | 23.07 | 23.07 | |||
Želenice nad Bílinou | 23.11 | 23.11 | |||
Most | 23.17 | 23.18 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 23.32 | 23.32 | |||
Odb Chomutov město | 23.35 | 23.35 | |||
Chomutov | 23.38 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci