Os 6812 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 10.30 | 1 | |||
Vilsnice | 10.33 | 10.33 | |||
Choratice | 10.35 | 10.35 | |||
Dobkovice | 10.37 | 10.37 | |||
Povrly-Roztoky | 10.40 | 10.40 | |||
Povrly | 10.44 | 10.44 | 1/2 | ||
Neštědice | 10.46 | 10.46 | |||
Mojžíř | 10.48 | 10.48 | |||
Neštěmice | 10.50 | 10.50 | |||
Ústí nad Labem sever | 10.52 | 10.52 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.56 | 10.58 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 11.00 | 11.00 | 2 | ||
Bohosudov | 11.11 | 11.12 | 2 | ||
Proboštov | 11.15 | 11.15 | |||
Teplice v Čechách | 11.19 | 11.20 | 2 | ||
Řetenice | 11.23 | 11.23 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 11.27 | 11.27 | |||
Duchcov | 11.32 | 11.32 | |||
Želénky | 11.35 | 11.35 | |||
Chotějovice | 11.40 | 11.40 | |||
Bílina | 11.43 | 11.44 | 2 | ||
Bílina kyselka | 11.47 | 11.47 | |||
Želenice nad Bílinou | 11.51 | 11.51 | |||
Most | 11.57 | 12.01 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 12.15 | 12.15 | |||
Odb Chomutov město | 12.18 | 12.18 | |||
Chomutov | 12.21 | 12.22 | 4 | ||
Málkov | 12.26 | 12.26 | |||
Kadaň-Prunéřov | 12.31 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci