Os 6665 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 18.06 | 1 | |||
Krásná Lípa | 18.11 | 18.12 | 2 | ||
Krásná Lípa město | 18.14 | 18.14 | |||
Rybniště | 18.18 | 18.19 | 2 | ||
Chřibská | 18.23 | 18.23 | 2 | ||
Jedlová | 18.29 | 18.29 | 3 | ||
Kytlice | 18.34 | 18.34 | |||
Mlýny | 18.38 | 18.39 | 2 | ||
Horní Kamenice | 18.43 | 18.43 | |||
Česká Kamenice | 18.47 | 18.47 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | 18.50 | 18.50 | |||
Markvartice | 18.55 | 18.56 | 2 | ||
Dolní Habartice | 18.58 | 18.58 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 19.02 | 19.03 | 1 | ||
Malá Veleň | 19.06 | 19.06 | |||
Březiny u Děčína | 19.09 | 19.09 | |||
Děčín východ | 19.13 | 19.14 | 2 vlevo | ||
Děčín hlavní nádraží | 19.18 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster