Os 6658 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.35 | 3 | |||
Děčín východ | 14.38 | 14.39 | 2 vlevo | ||
Březiny u Děčína | 14.41 | 14.41 | |||
Malá Veleň | 14.44 | 14.44 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 14.48 | 14.49 | 2 vpravo | ||
Dolní Habartice | 14.52 | 14.52 | |||
Markvartice | 14.56 | 14.56 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 15.00 | 15.00 | |||
Česká Kamenice | 15.05 | 15.06 | 2 | ||
Horní Kamenice | 15.08 | 15.08 | |||
Mlýny | 15.14 | 15.14 | 2 | ||
Kytlice | 15.17 | 15.17 | |||
Jedlová | 15.23 | 15.24 | 4 | ||
Chřibská | 15.30 | 15.31 | 2 | ||
Rybniště | 15.35 | 15.36 | 2 | ||
Krásná Lípa město | 15.38 | 15.38 | |||
Krásná Lípa | 15.42 | 15.42 | 2 | ||
Rumburk | 15.49 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy