Os 6626 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 5.57 | 3 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | 5.59 | 5.59 | |||
Stružnice | 6.04 | 6.05 | 2 | ||
Horní Police | 6.09 | 6.10 | 2 | ||
Žandov | 6.12 | 6.12 | |||
Starý Šachov | 6.14 | 6.14 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 6.18 | 6.19 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 6.23 | 6.24 | 2 | ||
Malá Veleň | 6.27 | 6.27 | |||
Březiny u Děčína | 6.31 | 6.31 | |||
Děčín východ | 6.35 | 6.38 | 2 vlevo | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.42 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök