Os 6614 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 19.01 | 3a | |||
Liberec-Horní Růžodol | 19.06 | 19.07 | 3 | ||
Ostašov | 19.09 | 19.09 | |||
Karlov pod Ještědem | 19.14 | 19.18 | 1 | ||
Kryštofovo Údolí | 19.22 | 19.22 | |||
Novina | 19.24 | 19.24 | |||
Křižany | 19.27 | 19.27 | 2 | ||
Zdislava | 19.32 | 19.32 | |||
Rynoltice | 19.38 | 19.38 | 2 | ||
Lvová | 19.42 | 19.42 | |||
Jablonné v Podještědí | 19.47 | 19.48 | 2 | ||
Velký Valtinov | 19.52 | 19.52 | |||
Brniště | 19.57 | 19.59 | 2 | ||
Mimoň | 20.05 | 20.06 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 20.13 | 20.13 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 20.22 | 20.32 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 20.34 | 20.34 | |||
Stružnice | 20.39 | 20.39 | 2 | ||
Horní Police | 20.43 | 20.44 | 2 | ||
Žandov | 20.45 | 20.45 | |||
Starý Šachov | 20.47 | 20.47 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 20.52 | 20.52 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 20.57 | 20.58 | 2 | ||
Malá Veleň | 21.00 | 21.00 | |||
Březiny u Děčína | 21.03 | 21.03 | |||
Děčín východ | 21.08 | 21.08 | 2 vlevo | ||
Děčín hlavní nádraží | 21.12 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster