Os 6605 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.43 | 4 | |||
Děčín východ | 6.46 | 6.47 | 2 vlevo | ||
Březiny u Děčína | 6.50 | 6.50 | |||
Malá Veleň | 6.53 | 6.53 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 6.57 | 6.58 | 2 vpravo | ||
Františkov nad Ploučnicí | 7.02 | 7.03 | 2 | ||
Starý Šachov | 7.07 | 7.07 | |||
Žandov | 7.09 | 7.09 | |||
Horní Police | 7.11 | 7.12 | 2 | ||
Stružnice | 7.16 | 7.16 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 7.21 | 7.21 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 7.24 | 7.36 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | 7.43 | 7.43 | |||
Mimoň | 7.50 | 7.50 | 3 | ||
Pertoltice pod Ralskem | 7.53 | 7.53 | |||
Brniště | 7.57 | 7.59 | 1 | ||
Velký Valtinov | 8.02 | 8.02 | |||
Jablonné v Podještědí | 8.07 | 8.08 | 2 | ||
Lvová | 8.12 | 8.12 | |||
Rynoltice | 8.16 | 8.16 | 2 | ||
Zdislava | 8.21 | 8.21 | |||
Křižany | 8.26 | 8.26 | 2 | ||
Novina | 8.29 | 8.29 | |||
Kryštofovo Údolí | 8.31 | 8.31 | |||
Karlov pod Ještědem | 8.37 | 8.40 | 1 | ||
Ostašov | 8.43 | 8.43 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 8.46 | 8.46 | 3 | ||
Liberec | 8.54 | 3a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia