Os 6415 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bdmtee266 + Bdmtee265 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 16.03 | 4 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 16.07 | 16.08 | 2 | ||
Libochovany | 16.19 | 16.20 | |||
Velké Žernoseky | 16.25 | 16.25 | 4 | ||
Litoměřice město | 16.29 | 16.30 | |||
Křešice u Litoměřic | 16.34 | 16.35 | |||
Polepy | 16.38 | 16.38 | 3 | ||
Hoštka | 16.43 | 16.44 | 3 | ||
Štětí | 16.49 | 16.50 | 4 | ||
Liběchov | 16.55 | 16.55 | 4 | ||
Mělník-Mlazice | 16.59 | 17.00 | |||
Mělník | 17.02 | 17.04 | 2 | ||
Malý Újezd | 17.07 | 17.07 | |||
Všetaty | 17.13 | 17.15 | 2/2 | ||
Ovčáry | 17.19 | 17.20 | |||
Dřísy | 17.22 | 17.22 | 3 | ||
Stará Boleslav | 17.26 | 17.27 | 2 | ||
Otradovice | 17.30 | 17.31 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 17.34 | 17.34 | |||
Lysá nad Labem | 17.38 | 1 vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci