Os 6142 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litoměřice horní nádraží | 14.43 | 3 | |||
Litoměřice Cihelna | 14.45 | 14.45 | |||
Žalhostice | 14.48 | 14.49 | 2 | ||
Lovosice | 14.54 | 15.02 | 2 | ||
Sulejovice | 15.06 | 15.06 | |||
Čížkovice | 15.10 | 15.10 | 1/3 | ||
Úpohlavy | 15.13 | 15.13 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 15.18 | 15.18 | |||
Slatina pod Hazmburkem | 15.21 | 15.21 | |||
Libochovice | 15.24 | 15.27 | |||
Libochovice město | 15.29 | 15.30 | |||
Dubany | 15.33 | 15.33 | |||
Křesín | 15.36 | 15.36 | |||
Koštice nad Ohří | 15.38 | 15.38 | |||
Pátek | 15.42 | 15.42 | |||
Slavětín nad Ohří | 15.46 | 15.46 | |||
Veltěže | 15.50 | 15.50 | |||
Louny | 15.55 | 15.57 | vpravo/4 | ||
Louny střed | 15.59 | 15.59 | |||
Louny město | 16.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy