Os 6103 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny město | 6.52 | ||||
Louny střed | 6.53 | 6.53 | |||
Louny | 6.56 | 7.05 | 3 | ||
Veltěže | 7.09 | 7.09 | |||
Slavětín nad Ohří | 7.12 | 7.12 | |||
Pátek | 7.18 | 7.18 | |||
Koštice nad Ohří | 7.21 | 7.21 | |||
Křesín | 7.24 | 7.24 | |||
Dubany | 7.27 | 7.27 | |||
Libochovice město | 7.29 | 7.29 | |||
Libochovice | 7.32 | 7.32 | 2 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 7.35 | 7.35 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 7.38 | 7.38 | |||
Úpohlavy | 7.43 | 7.43 | |||
Čížkovice | 7.46 | 7.47 | 1/3 | ||
Sulejovice | 7.50 | 7.50 | |||
Lovosice | 7.55 | 8.00 | 3 | ||
Žalhostice | 8.05 | 8.06 | 2 | ||
Litoměřice Cihelna | 8.10 | 8.10 | |||
Litoměřice horní nádraží | 8.12 | 8.15 | 3 | ||
Trnovany u Litoměřic | 8.19 | 8.19 | |||
Ploskovice | 8.24 | 8.24 | |||
Horní Řepčice | 8.30 | 8.30 | |||
Liběšice | 8.34 | 8.35 | 2 | ||
Úštěk | 8.41 | 8.42 | 3 | ||
Dubičná | 8.48 | 8.48 | |||
Blíževedly | 8.54 | 8.59 | 2 | ||
Kravaře v Čechách | 9.02 | 9.02 | |||
Stvolínky | 9.05 | 9.05 | |||
Zahrádky u České Lípy | 9.12 | 9.12 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 9.20 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy