..: Trasa vlaku Os 5918 - JŘ 2021 :..
Os 5918
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmteeo294 + BDsee454  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Křižanov   14.07 1
  Žďár nad Sázavou  14.24 14.26 2/4
  Hamry nad Sázavou  14.30 14.30 
  Sázava u Žďáru  14.33 14.34 2/2
  Ronov nad Sázavou  14.39 14.40 
  Přibyslav  14.42 14.43 1/2
  Přibyslav zastávka  14.45 14.46 
  Stříbrné Hory  14.49 14.49 
  Pohled  14.51 14.52 1/2
  Havlíčkův Brod  14.59 15.01 2
  Světlá nad Sázavou  15.15 15.16 7
  Světlá nad Sázavou-Josefodol  15.19 15.19 
  Sázavka  15.24 15.25 
  Leština u Světlé  15.29 15.29 4
  Nová Ves u Leštiny  15.32 15.33 
  Vlkaneč  15.36 15.36 4
  Golčův Jeníkov město  15.43 15.43 
  Golčův Jeníkov  15.46 15.47 4
  Horky u Čáslavi  15.51 15.51 
  Čáslav  15.56 15.57 4
  Třebešice  16.02 16.02 
  Církvice  16.04 16.04 
  Kutná Hora hlavní nádraží  16.08 16.09 2/2
  Hlízov  16.12 16.12 
  Kolín  16.20  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster