Os 5813 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.50 | I./1 | |||
Praha-Vysočany | 7.57 | 7.58 | 1 | ||
Praha-Horní Počernice | 8.05 | 8.06 | 1/3 | ||
Zeleneč | 8.10 | 8.10 | |||
Mstětice | 8.13 | 8.13 | |||
Čelákovice | 8.19 | 8.20 | 2 | ||
Čelákovice-Jiřina | 8.22 | 8.22 | |||
Lysá nad Labem | 8.30 | 8.32 | 2 | ||
Ostrá | 8.35 | 8.35 | |||
Stratov | 8.37 | 8.37 | |||
Kostomlaty nad Labem | 8.41 | 8.41 | 3 | ||
Kamenné Zboží | 8.44 | 8.44 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 8.49 | 9.01 | 2 | ||
Velké Zboží | 9.06 | 9.06 | |||
Poděbrady | 9.09 | 9.10 | 1/2 | ||
Libice nad Cidlinou | 9.14 | 9.15 | 3 | ||
Velký Osek | 9.18 | 9.18 | 3 | ||
Veltruby | 9.21 | 9.21 | |||
Kolín-Zálabí | 9.25 | 9.25 | |||
Kolín | 9.28 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci