..: Trasa vlaku Os 5741 - JŘ 2021 :..
Os 5741
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrchlabí   9.38 1/1
  Podhůří  9.41 9.41 
  Kunčice nad Labem  9.45 9.46 4
  Klášterská Lhota  9.50 9.50 
  Prosečné  9.53 9.53 
  Hostinné město  9.55 9.55 
  Hostinné  9.57 10.00 4
  Chotěvice  10.04 10.04 
  Pilníkov  10.08 10.09 3
  Vlčice  10.12 10.12 
  Trutnov-Volanov  10.16 10.16 
  Trutnov hlavní nádraží  10.20  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster