Os 5714 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 14.28 | Chlumecké 1 | |||
Nová Paka město | 14.31 | 14.32 | |||
Nová Paka | 14.34 | 14.34 | 3 | ||
Horní Nová Ves | 14.42 | 14.42 | |||
Lázně Bělohrad | 14.45 | 14.46 | 2 | ||
Šárovcova Lhota | 14.49 | 14.49 | |||
Ostroměř | 14.56 | 14.57 | vlevo/4 | ||
Ohnišťany | 15.02 | 15.02 | |||
Smidary | 15.06 | 15.07 | 3 | ||
Skřivany | 15.10 | 15.10 | |||
Nový Bydžov | 15.13 | 15.13 | |||
Zachrašťany | 15.17 | 15.17 | |||
Luková | 15.20 | 15.20 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 15.25 | 15.33 | |||
Lovčice obec | 15.41 | 15.41 | |||
Slibovice | 15.43 | 15.43 | |||
Běrunice | 15.46 | 15.46 | |||
Městec Králové | 15.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci