Os 5712 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 12.28 | Chlumecké 1 | |||
Nová Paka město | 12.31 | 12.32 | |||
Nová Paka | 12.34 | 12.34 | 3 | ||
Horní Nová Ves | 12.42 | 12.42 | |||
Lázně Bělohrad | 12.45 | 12.46 | 2 | ||
Šárovcova Lhota | 12.49 | 12.49 | |||
Ostroměř | 12.56 | 12.59 | vlevo/4 | ||
Ohnišťany | 13.04 | 13.04 | |||
Smidary | 13.08 | 13.09 | 3 | ||
Skřivany | 13.12 | 13.12 | |||
Nový Bydžov | 13.15 | 13.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 13.25 | 13.33 | |||
Lovčice obec | 13.41 | 13.41 | |||
Slibovice | 13.43 | 13.43 | |||
Běrunice | 13.46 | 13.46 | |||
Městec Králové | 13.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster